FAQ

Czyli często zadawane pytania.

Jak można zwiedzać pałac oraz pozostałe budynki?

Oferujemy możliwość zwiedzania indywidualnego oraz z przewodnikiem. Należy ustalić termin po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem: 573 237 771 lub 71 399 22 50


Czy są dostępne miejsca parkingowe i w jakiej cenie?

Miejsca parkingowe dostępne są na placu przed pałacem dla wszystkich gości i są darmowe.


Czy na terenie obiektu można płacić kartą?

Możliwa jest płatność tylko gotówką.


Gdzie znajduje się najbliższy bankomat?

Najbliższy bankomat zlokalizowany jest w Twardogórze, przy ul. Długiej (Bank Spółdzielczy) lub przy Placu Piastów (Santander).


Gdzie znajduje się najbliższy sklep?

Na terenie zespołu pałacowo - parkowego możemy skorzystać z usług Kawiarni Pałacowej. Najbliższy sklep spożywczo-przemysłowy zlokalizowany jest 50 metrów od ruin, kolejny przy ul. Rynek. Market większej sieci spożywczej znajduje się przy wyjeździe z Goszcza (ul. Twardogórska).


Jakie są inne atrakcje w okolicy?

Zapraszamy do zakładki Atrakcje w regionie gdzie znajdziemy więcej informacji o ofercie turystycznej, wyjątkowych miejscach oraz zabytkach.


Jakie są atrakcje dla dzieci w okolicy?

Na terenie parku (przy ruinach) znajduje się plac zabaw dla dzieci. Po więcej atrakcji zapraszamy do zakładki Atrakcje w regionie.


Gdzie w najbliższej okolicy znajduje się restauracja?

Zapraszamy m.in. do:


Czy na teren pałacu można wprowadzać zwierzęta?

Nie, zwierzęta są jedynie mile widziane w obrębie ruin, na świeżym powietrzu. Do budynków zamkniętych oraz do samego pałacu nie można wprowadzać zwierząt. Bardzo prosimy trzymać psa na smyczy, aby nie przestraszył innych turystów. Jeśli z uwagi na rasę lub charakter psa zachodzi taka potrzeba, prosimy o założenie kagańca.


Czy na terenie parku jest możliwość zorganizowania ogniska/grilla?

Tak, dysponujemy zadaszonym miejscem na grilla czy też ognisko. W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt z pracownikiem pod numerem +48 71 399 22 34 lub +48 573 237 771, który przekaże informacje o dostępności miejsca.